Home | WIZYTÓWKI | Dyżury pracowników

Dyżury pracowników

Dyżury doktorantów

Nazwisko i imię
e-mail
Stopień / tytuł naukowy / stanowisko PokójDyżuryUrlop
Buczek Katarzyna
k.buczek@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 417  Poniedziałek godz. 11.30-12.30. Dyżur w dniu 15.10.2018 jest odwołany.   
Dąbrowska Anna
adabrowska@pedagog.uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca   Dyżur w semestrze zimowym: środa, godz. 15.00 - 15.45, s. 332. Proszę o wcześniejsze mailowe umawianie spotkań.   
Dębska Ewa
e.debska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.422  wtorki 11.30-13.00 Proszę o wcześniejsze mailowe umówienie się ze mną.   
Dolata Roman
rdolata@uw.edu.pl
dr hab., profesor nadz. UW p. 411  Piątki, godz. 15.30 - 16.30
 
 
Dryżałowska Grażyna prof. dr hab., prof. UW pok. 217 
wtorki godz. 12.00 -13.30

 
 
Dworakowska Katarzyna
katarzyna.dworakowska@wp.pl
dr, asystent p. 319  Środy: 14:20-15:20. WAŻNE: Proszę o wcześniejsze mailowe zaanonsowanie przybycia.
 
 
Dziewulak Dobromir
dobromir.dziewulak@uw.edu.pl
dr   Najbliższy dyżur we wrześniu 2018 podczas sesji poprawkowej. Termin ustalę pod koniec sierpnia.  lipiec-sierpień 2018 
Fijałkowski Adam
a.fijalkowski@uw.edu.pl
dr hab., prof. UW pok. 417  piątek, 13.15 - 15.00   
Frindt-Bajson Anna
afrindt@pedagog.uw.edu.pl
dr, asystent sala 332  W semestrze zimowym dyżur w czwartki od godz. 14.45; Proszę uprzejmie o wcześniejsze telefoniczne lub mailowe umawianie się ze mną na spotkania (koniecznie!) afrindt@pedagog.uw.edu.pl

korespondencję/wydruki prac/inne proszę zostawiać w teczce nr 11 w szatni;


 
 
Godoń Rafał
r.p.godon@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 118, I piętro  piątek: 11.00-13.00
sobota 13.15-14.00 (podczas zjazdów)
 
 
Grodzki Adam dr, adiunkt s. 329 lub 507  UWAGA! Ostatnia szansa na zaliczenie wszelkich zaległości mija 04 czerwca br.
poniedziałek, godz: 11.00 - 11.45 oraz 15.00 - 15.30

Wszelką korespondencję, wydruki, materiały i sprawozdania z praktyk, opracowane projekty badawcze lub samokształceniowe, gotowe prace dyplomowe, itp. można zostawiać w szatni (teczka Nr: 11) w dowolnym terminie.

PRAKTYKI KOLONIJNE (kolonie, obozy, zimowiska, lato w mieście, itp.)
UWAGA!!!
NIE SĄ WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE ZAPISY W USOS'ie !!!!
Stosowne formularze oraz pisemne, szczegółowe instrukcje (zachęcam do uważnej lektury!) są do pobrania w dowolnym czasie WYŁĄCZNIE(!) w dziekanacie studenckim lub na stronie Wydziału. Sprawozdanie oraz wypełnioną kartę oceny można zostawić w dowolnym czasie szatni w teczce nr 11 z dopiskiem, że to dla mnie, lub dostarczyć mi osobiście w godzinach dyżuru. Zapraszam od 01 października do 31 maja. Studenci odbywający praktykę latem mogą uzyskać zaliczenie już w październiku.

 
.
 
Gromadzka Monika
monika.gromadzka@uw.edu.pl
dr sala 422  dyżury: poniedziałki 10.30 - 11.30. W dniu 15 października dyżur odwołany. W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy.   
Izdebski Zbigniew prof. dr hab. pok. 205  Dyżury:
22.06.2018 r. g.13.30-14.30
25.06.2018 r. g.12.00-13.00

 
 
Jakubowska Monika
m.jakubowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 411  środy godz.15.30-17.00












 
16 VII - 31 VIII 
Jasińska-Maciążek Aleksandra
a.jasinska@uw.edu.pl
dr, asystent 411  zainteresowanych proszę o kontakt mailowy, po którym umówimy się na spotkanie  9.07-3.08.2018 oraz 10.09-21.09.2018 
Kamińska Janina
j.kaminska@uw.edu.pl
dr hab., Profesor UW pok. 417  piątek 13.15-14.45   
Karwowska-Struczyk Małgorzata
m.karwowska-st@uw.edu.pl
dr hab., prof.UW pokój 223  piątki godz. 13.00-14.00
lub kontakt mailowy: m.karwowska-st@uw.edu.pl;
odwołuję dyżur w piątek 27.04.18


 
 
Kijak Remigiusz
r.kijak@uw.edu.pl
dr hab. Mokotowska 16/20 pokój: 212  ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN MOJEJ STRONY INTERNETOWEJ

https://www.niepelnosprawnoscirehabilitacja.com

Dyżury s. letni 2018/2019 wtorki 10.00-12.00
przerwa semestralna
26.06.2018 10.00 - 13.00 
 
Kolankiewicz Maria
m.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW pok. 333  piątki godz. 8.30-10.00 w dniu 12.10.2018 odwołuję dyżur z powodu wyjazdu służbowego   
Kowalewska Anna
a.kowalewska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt Sala 209  dyżur
4.07. 2018 r środa godz. 11.30 -13.00
11.07.2008 r. (środa) godz. 13.00 - 14.30
17.07 . 2018 r wtorek godz. 11.30 - 13.00

 
18.07.2018 r - 5.09. 2018 r 
Kozdrowicz Ewa
e.kozdrowicz@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 333  5.09 środa godz. 10-11.30  16.07- 10.08. 2018 10.09 - 28.09.2018 
Kuleta-Hulboj Magdalena
m.kuleta-hulboj@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 325  piątki w godz. 10.00-11.00   
Kwiatkowska-Tybulewicz Barbara
b.kwiatkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój 405  W lipcu i sierpniu nie odpowiadam na maile w czasie urlopu.
 
od 4 do 18.07;
sierpień
 
Lubomirska Krystyna
krystyna.lubomirska@gmail.com
dr hab., adiunkt pok. 226  wtorek, godz. 10.00-11.30
 
 
Madalińska-Michalak Joanna
j.madalinska@uw.edu.pl
prof. dr hab., Profesor nadzwyczajny p. 314  piątek, godz 12.00-13.00

 
 
Małkowska-Szkutnik Agnieszka
amalkowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt p. 220  poniedziałek - godz. 9.00-10.00 czwartek - godz. 15.00 - 16.00   
Marchlik Paulina
p.marchlik@uw.edu.pl
mgr, asystent naukowy pok. 509  czwartek 15.30 - 17.00 (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)   
Marek Jerzy
jmarek@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 317  wtorki 12.00 - 13.30   
Marianowska Anna
a.marianowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 211  Czwartek 11.45-13.15   
Mieszalski Stefan
s.mieszalski@uw.edu.pl
prof. dr hab., profesor zwyczajny pok. 315  Najbliższy dyżur: 5.09. godz 12:00   
Murawska Barbara
barbaramurawska@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt   wtorek 11.00 - 12.30, pokój 115
środa 16.30-17.00, pokój 115
piątek 16.00-17.00, pokój 115

Szanowni Państwo, w lipcu dyżuruję tylko we wtorki 11.00-12.30. W sierpniu jestem na urlopie. Od września rozpoczynam dyżury według rozkładu powyżej. 
od 1 do 31 sierpnia 2018 roku 
Naumiuk Agnieszka
agnieszka.naumiuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok 325  sesja:
25.06 godz.10.00-11.00 (poniedziałek)
4.07.2018 godz.10.30-11.30 (środa)
13.07 godz. 10.30-11.30 (piątek)
23.07.2018 godz.10.30-11.30 (środa) 
24.07-11.09
 
Nowakowska Lidia dr, starszy wykładowca pokój 225  wtorek 12.00 - 13.30   
Palamer-Kabacińska Ewa
e.palamer@uw.edu.pl
dr, adiunkt 331  dyżur w sesji letniej: wtorek 12.06 g.11:30 - 12:30; s. 331
Proszę o wcześniejsze umawianie spotkań: e.palamer@uw.edu.pl
 
 
Pankowska Krystyna prof. dr hab. pokój 326,  piątek, 13.00-14.00. W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy: kpankowska@poczta.onet.pl  10-24.08.2018;

07-21.09.2018 
Pęczak Mirosław
m.peczak@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt s. 322  piątek g.11.30-12.30   
Pękala Joanna Ludwika
jpekala@uw.edu.pl; joanna.pekala@onet.eu
dr, asystent pokój 316  W semestrze letnim 2017/2018 dyżuruję w czwartki w godz. 15.00 – 16.30.
Proszę o informację e-mail o potrzebie konsultacji.
 
 
Pierścieniak Krzysztof
chris@uw.edu.pl
dr, asystent pok. 422  Dyżur w czerwcu i lipcu w godz. 10.30 - 12.00

Jeżeli ktoś z państwa chciałby przekazać dla mnie materiały, to proszę zostawić je na portierni w teczce nr 9 
01.08 - 31.08.2018
10.09 - 18.09. 2018 
Pietrusińska Marta Jadwiga
mpietrusinska@uw.edu.pl
dr, adiunkt sala 325  wtorek: 11.30 - 13.30 (konsultacje w czasie zjazdów po umówieniu mailowym)   
Półturzycki Józef prof. dr hab., profesor zwyczajny s. 420  piątek godz 10.00-11.30.  26 lipca do 5 września i od 20 do 30 września. 
Przanowska Małgorzata
mprzanowska@uw.edu.pl
dr, adiunkt s.500 /teczka nr 15/  Od listopada: środy i piątki, godz. 9.20-9.50.
Informacje dotyczące Spotkań Akademickich Quaero można znaleźć w zakładce: Działalność naukowa / Seminaria badawcze i debaty. 
 
Radwańska Marta
mradwanska@uw.edu.pl
dr, st.wykładowca s. 423  w sesji:
wt ,12.06.18, godz13.30-14.15
pon,18.06.18, godz 11.30-12.00
śr,27.06.18, godz.11.40-12.10
 
 
Rauszer Michał
m.rauszer@uw.edu.pl
dr, adiunkt Wydział Pedagogiczny, UW, sala 322  dyżur w sesji letniej:
Poniedziałek: 15.45-16.45
Wtorek: 13.00-14.30
sala 322
 
 
Rowicki Leszek
l.rowicki@uw.edu.pl
dr pok. 329  wtorki, czwartki, piątki: 12:30 - 13:30
w sprawach pilnych w innych terminach proszę o mail 
30.VII. - 02.VIII.2018
 
Rutkowski Jan
jrutkowski@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pok. 500  Na spotkania wymagające więcej czasu (egzamin, zaliczenie, konsultacja itp.) proszę się umówić za pośrednictwem poczty e-mail.  04.07-17.08.2018 
Samoraj Mariusz
mariuszsamoraj@poczta.onet.pl
dr, starszy wykładowca 323  w semestrze zimowym dyżury: środy 13.15.- 14.15. pokój 323   
Sieńczewska Małgorzata
m.sienczewska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca   dyżury w sesji poprawkowej:
5 września w g. 12. 00-13.30 p. 225
7 września w g. 12.00 -13.30.p. 225
proszę o wcześniejsze mailowe umawianie terminu spotkania














 
23. 07.2018 - 3.09.2018
10. 09.2018 - 21.09.2018 
Skibińska Ewa
emskibin@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt pokój 211, II piętro  W lipcu 2018:
4 lipca, środa, 13.00-14.30
11 lipca, środa, 10.30-11.30
17 lipca, wtorek, 11.00-12.00
24 lipca, wtorek, 10.00-11.00





 


30.07- 4.09.. 2018
W czasie urlopu nie sprawdzam prac dyplomowych oraz nie odpowiadam na maile.studentów

 
Skura Monika
monika.skura@uw.edu.pl
dr, adiunkt pokój nr 217  wtorek, 18.45-19.45. Przed spotkaniem proszę o maila.   
Sobierańska Dorota
dsobieranska@uw.edu.pl
dr, starszy wykładowca pok. 228  Na dyżurze będę w czwartek 14.06 w godzinach 9.00-10.30. Zapraszam



 
 
Sobolewska Anna
anna_sobolewska@wp.pl
mgr pok. 317  dyżur: 11.07 2018 r. (środa) godz. 11.00 - 12.30
17.07 2018 r (środa) godz. 12.30 - 13.30
24.07 2018 (wtorek) godz. 13.00- 14.00
31.07.2018 (wtorek) godz. 13.15 - 14.15

kontakt mailowy: anna_sobolewska@wp.pl

 
 
Sosnowska Paulina dr hab., adiunkt p. 319  Najbliższy dyżur wtorek 12.06, godz. 15.00-16.00.
Z powodu wyjazdu służbowego dyżury w drugiej połowie czerwca odwołane. 
 
Stelmaszuk Zofia Waleria
z.w.stelmaszuk@uw.edu.pl
dr hab., adiunkt p. 324  Dyżury w piątki w godz. 11.30-13.00.

W pilnych sprawach proszę o e-mail.

Zaległe egzaminy i zaliczenia będzie można uzupełnić na dyżurze w sesji poprawkowej - 3 września w godz. 10.00-12.00. Serdecznie zapraszam.

 
15 lipca - 30 sierpnia 2018. 
Stępniak Artur
a.stepniak@uw.edu.pl
dr, asystent pok. 227  piątki w godz. 9.00-10.00   
Szyller Aleksandra
szyllerola@gmail.com
dr 228  Na dyżury w semestrze zimowym 2017/2018 zapraszam w czwartki w godz.15.10-16.40   
Tomaszewska-Pękała Hanna
h.tomaszewska@uw.edu.pl
dr, adiunkt 333  czwartek 13.30-14.30. Proszę o wcześniejsze umawianie spotkań drogą mailową   
Wasilewska-Kamińska Ewa dr, asystent sala 316  wtorki 12.15 - 13.15   
Wichrowska Kamila dr, adiunkt naukowy 223  proszę o kontakt mailowy   
Widota Elżbieta
widota@interia.pl
doktor, st.wykładowca s. 317  czwartek godz. 11.30-12.30   
Wierciński Andrzej
andrew.wiercinski@gmail.com
prof., profesor nadzwyczajny pok. 500  po kontakcie emailowym na andrew.wiercinski@gmail.com   
Wiłkomirska Anna
awilkomirska@uw.edu.pl
profesor dr hab., profesor zwyczajny pok. 329 lub 120  Uwaga!
dyżur: wtorek, g.10.15 - 11.45

Uwaga!
Dyplomanci, którzy złożą pracę do dziekanatu 10 lipca, obronią się w lipcu.
Dyplomanci, którzy złożą pracę wydrukowaną między do 30 lipca, będą się bronić pod koniec września.
Proszę nie wysyłać do mnie e-maili od 29.07 do 11.09 
Przerwa urlopowa 7.08 -11.09. 
Wojciechowska Zuzanna
z.wojciechowska@uw.edu.pl
dr, asystent pokój 211  poniedziałek 11.30-13.00 (proszę o wcześniejszy kontakt mailowy)
 
16.07.- 20.08. 2018
17.09 - 28.09.2018 
Wojnar Irena prof. dr hab., profesor zwyczajny pokój 323  piątki, godz. 11.30 - 13.00   
Zańko Piotr
piotr.zanko@gmail.com
dr, adiunkt 322  Dyżury podczas sesji egzaminacyjnej: 11.06, 19.06, 25.06, godz. 8:00-9:00. Proszę o mejlowe potwierdzenie spotkania.

 
 
Zielińska Anna
azielinska@uw.edu.pl
dr hab., profesor UW 122  Z powodu wyjazdu służbowego odwołuję swoje dyżury w ostatnim tygodniu czerwca. Najbliższe terminy dyżurów to: wtorek 3 lipca , godz. 11-12.30, piątek 6 lipca godz. 15-17   
Żytko Małgorzata
mzytko@uw.edu.pl
dr hab., Prof. UW pok. 226/227  W PIĄTEK 6.07. 2018 ODWOŁUJĘ DYŻUR NA WYDZIALE.
ZAPRASZAM W PONIEDZIAŁEK 9.07. MIĘDZY 11.30-13.00 
23.07-10.09.2018